portal osiedli, dzielnic i miast

Bia造stok Trawiasta 16 - Forum

Pogaduchy z s御iadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Trawiasta 16 - sprawy osiedlowe » Forum » klub malucha babelek
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat     

klub malucha babelek

Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi    
Autor Wiadomo嗆
aska33 

Nowy na forum

Do陰czy: Sob Gru 06, 2014 23:15
Sk康: bialystok

PostWys豉ny: Sob Gru 06, 2014 23:24    Temat postu: klub malucha babelek

Witam szanownych sasiadow chcialam wypowiedzic sie na temat klubu malucha mieszczacego sie w naszym bloku a wiec mam straszny klopot jest tam strasznie glosno dzieci ciagle placza po prostu niedowytrzymania mieszkam bardzo blisko wiec strasznie mi to przeszkadza szczegolnie ten ciagly placz czy jest tu moze ktos z sasiadow kto uwaza tak samo. pozdrawiam.
Paulina28 

Nowy na forum

Do陰czy: Wto Gru 30, 2014 8:38
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: Wto Gru 30, 2014 8:43    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Witam. Chcia豉m zapisa c鏎k do naszego osiedlowego klubiku . Jednak zrezygnowa豉m widz帷 warunki - jedna ma豉 sala . Pozostawia to wiele do 篡czenia a cena jest bardzo wysoka.
HubertK 

Nowy na forum

Do陰czy: Wto Gru 30, 2014 10:58

PostWys豉ny: Wto Gru 30, 2014 11:16    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Moje dziecko ucz瘰zcza這 do tego klubu jednak cena , warunki i opieka rzeczywi軼ie maj du穎 do 篡czenia. Zdecydowanie odradzam.
olgaSa 

Nowy na forum

Do陰czy: 字o Gru 31, 2014 18:53

PostWys豉ny: 字o Gru 31, 2014 18:56    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Zgadzam si z powy窺z wypowiedzi . Dodatkowo jak wybra豉m si obejrzy熥lub pod drzwiami s造sza豉m jak panie krzycz na dzieci i stosunkowo d逝go nikt mi nie otwiera.
tomi80 

Nowy na forum

Do陰czy: Pi Sty 02, 2015 16:22

PostWys豉ny: Pi Sty 02, 2015 16:39    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Naprawd nikt nie powie dobrego s這wa o tym klubie? Pobyt za m-c kosztuje tam chyba ok. 800 z to i tak taniej ni nianie
HubertK 

Nowy na forum

Do陰czy: Wto Gru 30, 2014 10:58

PostWys豉ny: Pi Sty 02, 2015 17:39    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Owszem pobyt tam kosztuje ponad 800 z. W por闚naniu do prywatnych przedszkoli w okolicy to prawie dwukrotnie wi璚ej, a je郵i chodzi o nianie to mo瞠 i bior 800 ale opieka jest indywidualna.
beata35 

Nowy na forum

Do陰czy: Pi Sty 02, 2015 17:49
Sk康: trawiasta

PostWys豉ny: Pi Sty 02, 2015 17:55    Temat postu: Re: klub malucha babelek

To prawda okoliczne kluby malucha i przedszkola maja o wiele nizsze ceny i lepsze warunki. Mi osobiscie nasz osiedlowy babelek Shocked rowniez nie przypadl do gustu slyszalam niezbyt pozytywne opinie na temat opieki nad dziecmi w tym klubie
Mariola83 

Nowy na forum

Do陰czy: Czw Sty 08, 2015 21:41

PostWys豉ny: Czw Sty 08, 2015 21:59    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Jestem mam 1,5 rocznego synka kt鏎y ucz瘰zcza od 4 mc do klubu malucha na os. Wygoda jestem bardzo zadowolona , ma bardzo dobre opinie w鈔鏚 rodzic闚. Maj bardzo fajny program adaptacyjny dla maluszka aby bezstresowo wszed w grup dzieci i zapozna si z cioci oraz nowym miejscem. Plac闚ka mie軼i si w w pe軟i przystosowanym do potrzeb maluszk闚 domu jednorodzonym z dost瘼em do tarasu i w豉snego ogrodu.
Dla zainteresowanych rodzic闚 ( plac闚ka mie軼i si przy Trasie Generalskiej 700 m do ul. Trawiastej id帷 w kierunku centrum) M鎩 synek u鄉iechem na buzi reaguje na has這 ze jedziemy do 興obka POLECAM Very Happy
O tym ze dzieci s tam szcz窷liwe 鈍iadczy fakt i rodzice przywo膨 dzieci tu z ro積ych region闚 miasta np Fasty. Very Happy
beata35 

Nowy na forum

PostWys豉ny: Pi Sty 09, 2015 6:06    Temat postu: Re: klub malucha babelek

rowniez jestem mama 2 letniego maluszka uczeszcza do klubu malucha basniowy swiat dziecka przy ulicy jeczmienej jestem bardzo zadowolona przede wszystkim jest bliziutko panie sa bardzo mile i maja fajne podejscie do dziecka maja rowniez fajne sale i wlasny ogrod takze polecam
Mariola83 

Nowy na forum

PostWys豉ny: Pi Sty 09, 2015 6:54    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Klub do kt鏎ego ucz瘰zcza moje dziecko o kt鏎ym pisa豉m poprzedni post to Domi瘸bki os Wygoda. Jestem zadowolona i przede wszystkim tak jak pisze poprzedniczka m鎩 klub te jest blisko - 10-15 min spacerkiem z maluszkiem.
Paulina28 

Nowy na forum

Do陰czy: Wto Gru 30, 2014 8:38

PostWys豉ny: Pi Sty 09, 2015 8:25    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Ja r闚nie od wrze郾ia korzystam z us逝g ba郾iowego 鈍iata dziecka przy ulicy J璚zmiennej. Spacerkiem dochodz w 15 minut , natomiast samochodem nie wi璚ej ni 5 . ponadto nowe godziny otwarcia klubu 6-22 bardzo mnie satysfakcjonuj gdy pracuj na dwie zmiany a opieka naprawd 鈍ietna. POLECAM Wink
olgaSa 

Nowy na forum

Do陰czy: 字o Gru 31, 2014 18:53

PostWys豉ny: Pi Sty 09, 2015 9:33    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Witam. widz 瞠 nasz b帳elek Wink nie spe軟ia nie tylko moich wymaga ale i wielu innych rodzic闚 . Pozdrawiam.
Mariola83 

Nowy na forum

PostWys豉ny: Pi Sty 09, 2015 22:03    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Zalecam samodzielne sprawdzenie klub闚 na stronach miasta Bia貫gostoku oraz stronach w w w wy瞠j wymienionych klub闚
beata35 

Nowy na forum

PostWys豉ny: Pi Sty 09, 2015 22:11    Temat postu: Re: klub malucha babelek

rejestracje placowek sprawdzac mozna rowniez jako punktow przedszkolnych bo niektore punkty zarejestrowane sa jako kluby a niektore jako punkty przedszkolne
Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat

Mo瞠sz pisa nowe tematy
Mo瞠sz odpowiada w tematach
Mo瞠sz zmienia swoje posty
Mo瞠sz usuwa swoje posty
Mo瞠sz g這sowa w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 serwisu. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2018   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za堯 forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama