portal osiedli, dzielnic i miast

Bia³ystok Trawiasta 16 - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Trawiasta 16 - sprawy osiedlowe » Forum » klub malucha babelek
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

klub malucha babelek

     Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    
Autor Wiadomo¶æ
aska33 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Do³±czy³: Sob Gru 06, 2014 23:15
Posty: 2
Sk±d: bialystok

PostWys³any: Sob Gru 06, 2014 23:24    Temat postu: klub malucha babelek

Witam szanownych sasiadow chcialam wypowiedzic sie na temat klubu malucha mieszczacego sie w naszym bloku a wiec mam straszny klopot jest tam strasznie glosno dzieci ciagle placza po prostu niedowytrzymania mieszkam bardzo blisko wiec strasznie mi to przeszkadza szczegolnie ten ciagly placz czy jest tu moze ktos z sasiadow kto uwaza tak samo. pozdrawiam.
Paulina28 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Do³±czy³: Wto Gru 30, 2014 8:38
Posty: 2
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Wto Gru 30, 2014 8:43    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Witam. Chcia³am zapisaæ córkê do naszego osiedlowego klubiku . Jednak zrezygnowa³am widz±c warunki - jedna ma³a sala . Pozostawia to wiele do ¿yczenia a cena jest bardzo wysoka.
HubertK 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Do³±czy³: Wto Gru 30, 2014 10:58
Posty: 2
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Wto Gru 30, 2014 11:16    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Moje dziecko uczêszcza³o do tego klubu jednak cena , warunki i opieka rzeczywi¶cie maj± du¿o do ¿yczenia. Zdecydowanie odradzam.
olgaSa 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Do³±czy³: ¦ro Gru 31, 2014 18:53
Posty: 2
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: ¦ro Gru 31, 2014 18:56    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Zgadzam siê z powy¿sz± wypowiedzi± . Dodatkowo jak wybra³am siê obejrzyæklub pod drzwiami s³ysza³am jak panie krzycz± na dzieci i stosunkowo d³ugo nikt mi nie otwiera³.
tomi80 
   

Nowy na forum


Do³±czy³: Pi± Sty 02, 2015 16:22
Posty: 1
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 02, 2015 16:39    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Naprawdê nikt nie powie dobrego s³owa o tym klubie? Pobyt za m-c kosztuje tam chyba ok. 800 z³ to i tak taniej ni¿ nianie
HubertK 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Do³±czy³: Wto Gru 30, 2014 10:58
Posty: 2
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 02, 2015 17:39    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Owszem pobyt tam kosztuje ponad 800 z³. W porównaniu do prywatnych przedszkoli w okolicy to prawie dwukrotnie wiêcej, a je¶li chodzi o nianie to mo¿e i bior± 800 ale opieka jest indywidualna.
beata35 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Do³±czy³: Pi± Sty 02, 2015 17:49
Posty: 4
Sk±d: trawiasta

PostWys³any: Pi± Sty 02, 2015 17:55    Temat postu: Re: klub malucha babelek

To prawda okoliczne kluby malucha i przedszkola maja o wiele nizsze ceny i lepsze warunki. Mi osobiscie nasz osiedlowy babelek Shocked rowniez nie przypadl do gustu slyszalam niezbyt pozytywne opinie na temat opieki nad dziecmi w tym klubie
Mariola83 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Do³±czy³: Czw Sty 08, 2015 21:41
Posty: 3
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Czw Sty 08, 2015 21:59    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Jestem mam± 1,5 rocznego synka który uczêszcza od 4 mc do klubu malucha na os. Wygoda jestem bardzo zadowolona , ma bardzo dobre opinie w¶ród rodziców. Maj± bardzo fajny program adaptacyjny dla maluszka aby bezstresowo wszed³ w grupê dzieci i zapozna³ siê z cioci± oraz nowym miejscem. Placówka mie¶ci siê w w pe³ni przystosowanym do potrzeb maluszków domu jednorodzonym z dostêpem do tarasu i w³asnego ogrodu.
Dla zainteresowanych rodziców ( placówka mie¶ci siê przy Trasie Generalskiej 700 m do ul. Trawiastej id±c w kierunku centrum) Mój synek u¶miechem na buzi reaguje na has³o ze jedziemy do ¿³obka POLECAM Very Happy
O tym ze dzieci s± tam szczê¶liwe ¶wiadczy fakt i¿ rodzice przywo¿± dzieci tu z ro¿nych regionów miasta np Fasty. Very Happy
beata35 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Do³±czy³: Pi± Sty 02, 2015 17:49
Posty: 4
Sk±d: trawiasta

PostWys³any: Pi± Sty 09, 2015 6:06    Temat postu: Re: klub malucha babelek

rowniez jestem mama 2 letniego maluszka uczeszcza do klubu malucha basniowy swiat dziecka przy ulicy jeczmienej jestem bardzo zadowolona przede wszystkim jest bliziutko panie sa bardzo mile i maja fajne podejscie do dziecka maja rowniez fajne sale i wlasny ogrod takze polecam
Mariola83 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Do³±czy³: Czw Sty 08, 2015 21:41
Posty: 3
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 09, 2015 6:54    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Klub do którego uczêszcza moje dziecko o którym pisa³am poprzedni post to Domi¿abki os Wygoda. Jestem zadowolona i przede wszystkim tak jak pisze poprzedniczka mój klub te¿ jest blisko - 10-15 min spacerkiem z maluszkiem.
Paulina28 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Do³±czy³: Wto Gru 30, 2014 8:38
Posty: 2
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 09, 2015 8:25    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Ja równie¿ od wrze¶nia korzystam z us³ug ba¶niowego ¶wiata dziecka przy ulicy Jêczmiennej. Spacerkiem dochodzê w 15 minut , natomiast samochodem nie wiêcej ni¿ 5 . ponadto nowe godziny otwarcia klubu 6-22 bardzo mnie satysfakcjonuj± gdy¿ pracujê na dwie zmiany a opieka naprawdê ¶wietna. POLECAM Wink
olgaSa 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Do³±czy³: ¦ro Gru 31, 2014 18:53
Posty: 2
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 09, 2015 9:33    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Witam. widzê ¿e nasz b±belek Wink nie spe³nia nie tylko moich wymagañ ale i wielu innych rodziców . Pozdrawiam.
Mariola83 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Do³±czy³: Czw Sty 08, 2015 21:41
Posty: 3
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 09, 2015 22:03    Temat postu: Re: klub malucha babelek

Zalecam samodzielne sprawdzenie klubów na stronach miasta Bia³egostoku oraz stronach w w w wy¿ej wymienionych klubów
beata35 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Do³±czy³: Pi± Sty 02, 2015 17:49
Posty: 4
Sk±d: trawiasta

PostWys³any: Pi± Sty 09, 2015 22:11    Temat postu: Re: klub malucha babelek

rejestracje placowek sprawdzac mozna rowniez jako punktow przedszkolnych bo niektore punkty zarejestrowane sa jako kluby a niektore jako punkty przedszkolne
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama