portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Trawiasta 16 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Trawiasta 16 - sprawy osiedlowe » Forum » DOMIŻABKI NIE POLECAM
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

DOMIŻABKI NIE POLECAM

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Adam207 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sty 12, 2015 12:25
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 12:43    Temat postu: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Cieszę się, że powstało tu takie forum osiedlowe, że każdy może wyrazić swoją opinię. Poczytałem co Opisujecie Państwo na temat klubów malucha i chciałbym dodać opinię na temat DOMIŻABKI które się tam reklamują i jej właścicielki PANI URSZULI MOCZULSKIEJ. Tak więc posyłaliśmy tam z żoną synka i muszę powiedzieć, że opieka nie jest tak domowa jak obiecuje Pani Ula... Mówione było, że dziecko pięknie jadło a przychodziło do domu z płaczem, że albo jest głodne a jak nie było głodne to wymiotowało. Nie było normalnego dnia. Jestem ciekawy też, czy Pani pedagog uważa za stosowne puszczaniom dzieci piosenki "Ruda tańczy jak szalona" bo o dziwo mój syn zaczął to nucić a nadmienię, że nie słuchamy tego rodzaju muzyki. Dziecko jest też usypiane na siłę. Jest godzina i jest spanie. Nie ma zajęć relaksacyjnych czy może zajęć dodatkowych. Kolejna rzecz to godziny pracy. Spóźniliśmy się jednego dnia to mina Pani była jakby chciała nas zabić. Także Ostrzegam wszystkich i każdego z osobna.
ulka99 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Sob Sty 17, 2015 22:25
Posty: 3
Skąd: patrycja1978

PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 22:39    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Osoba która podaje te informacje nigdy nie była klientem i oczernia Domizabki. Osoby które nas odwiedziły jako potencjalni klienci zostały naszymi klientami i nie zrezygnowały z naszych usług i są po dziś dzień.
Zapraszam wszystkich aby sami sprawdzili.
ulka99 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Sob Sty 17, 2015 22:25
Posty: 3
Skąd: patrycja1978

PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 10:42    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Witam, jestem właścicielem firmy DOMIŻABKI która to jest oczerniana na WASZYM forum, dodatkowo jest tam wymienione moje Imię i Nazwisko, na co się nie zgadzam. Osoba która zamieściła post w żaden sposób nie jest/nie była związana z moją firmą. Podejrzewam konkurencję o nieczyste zagrania. Dowodem niech będzie fakt iż osoba ta twierdzi że JA pracuję u siebie jako opiekun. Jestem właścicielką i nie pracuję we własnej firmie jako opiekun dzieci, zajmuję się wyłącznie naborem i kontrolą placówki. Zgodnie z regulaminem nie można pisać zabronionych prawnie tematów, a ten jest zabroniony i nie zgodny z prawem ponieważ jest niezgodny z PRAWDĄ. Liczę na Waszą praworządność i okazanie wysokiego standardu Waszego forum. Pozdrawiam Urszula Moczulska.
Adam207 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sty 12, 2015 12:25
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 9:52    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Pani Urszulo. Proszę zaprzestać swoich gróźb co do mojej osoby w wiadomościach prywatnych. Tak sie zachowuje Pani dyrektor. Brawo!
ulka99 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Sob Sty 17, 2015 22:25
Posty: 3
Skąd: patrycja1978

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 10:18    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Jeżleli czuje się Pan zastraszany to proszę opublikować na formu moją wiadomość do Pana. Mama swoją godność i kulturę osobistą, i nie mam powodów aby podejmowac takie działania.
Pozdarwiam
Temat uważam za zakończony
iwona313 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 14, 2015 19:42
Posty: 3
Skąd: trawiasta

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 19:55    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Witam sąsiadów chciałam również wyrazić swoją opinie na temat klubu domiżabki otóż zapisałam tam dziecko i całkowicie zgadzam się z panem Adamem u mnie wyglądało to bardzo podobnie córka była albo głodna albo wymiotowała wieczorem nie mogliśmy jej uspać choć prosiłam żeby nie spała w klubie bo moje dziecko nie śpi w dzień dodatkowo klub czynny jest tylko do 17 i miało nie być problemu jeśli będę się spózniać 20 minut niestety ale problem był już po kilku dniach nie zauważyłam również aby były prowadzone jakiekolwiek zajęcia zdecydowanie odradzam.
Aska34 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Sob Lut 14, 2015 20:30
Posty: 2
Skąd: bialystok

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 20:41    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Witam fajnie ze powstało nasze forum Very Happy jeśli chodzi o domiżabki nie mam zdania natomiast chciałam wypowiedzieć się na temat klubu bąbelek moja córka uczęszcza tam od kilku miesięcy i jestem zadowolona z opieki w tym klubie dziecko chętnie tam uczęszcza godziny otwarcia również w porządku. Pozdrawiam.
Aska34 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Sob Lut 14, 2015 20:30
Posty: 2
Skąd: bialystok

PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 14:34    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Witam jakiś czas temu wypowiadałam się pozytywnie na temat klubu bąbelek jednak od jakiegoś czasu nie podoba mi się zachowanie tych pań otóż bardzo negatywnie wypowiadają się na temat innych klubów istniejących na naszym osiedlu aż niechce się wieżyć że można wygadywać takie rzeczy w tym momencie pojawia sie pytanie Czy tylko wobec konkurecji grają nie fair oszukują Question Question Czy wobec nas rodziców robią to samo Question jestem zawiedziona postawą właścicielki której do niedawna ufałam a teraz zastanawiam sie czy nie wypisac dziecka z tego klubu Zapraszam rodziców naszych osiedlowych maluszków do refleksji
Adam207 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sty 12, 2015 12:25
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Mar 18, 2015 9:37    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Tak Pani Urszulo. Ładnie się Pani zachowuje. Wydzwania Pani do mnie i do żony z groźbami że poda na policję, za opinię, którą wystawiłem, wypisuje Pani prywatne wiadomości... co za zachowanie. BRAWO PANI DYREKTOR! Kto chce mieć spokój niech nie ma z tą Panią nic do czynienia. A właśnie, co do tych bąbelków to ostatnio właścicielka tego klubiku goniła moją żonę gdy wyszła na spacer z dzieckiem i bez przerwy gadała negatywnie na wszystkie kluby wokoło. No co za nachalna baba... Chamstwo nie zna granic.. Kolejna prowokatorka. Szok. Ciekawe jak ona się zajmuje dziećmi. Niech pilnuje lepiej swojego klubu bo negatywnych opinii o bąbelkach coraz więcej.
iwona313 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 14, 2015 19:42
Posty: 3
Skąd: trawiasta

PostWysłany: Śro Mar 18, 2015 10:01    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Witam to prawda właścicielka klubu bąbelek dorwała również mnie na placu zabaw opowiedziała co dzieje sie w innych klubach np. w domiżablach oraz klubie do ktorego posyłam moje dziecko po prostu tragiczna baba która na siłe chce ściągnąć do siebie jak najwiecej dzieci myślę że efekt będzie odwrotny bo takiej osobie nie można ufać [/list]
aska33 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Sob Gru 06, 2014 23:15
Posty: 2
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Mar 18, 2015 12:03    Temat postu: Re: DOMIŻABKI NIE POLECAM

Drodzy sąsiedzi widze że po osiedlu wieści szybko się rozchodzą to dobrze w końcu chodzi o dobro dzieci na ten temat również mam pare słów do powiedznia zachowanie pani Izabeli właścicielki klubu bąbelek jest niepoważne i bardzo nieprzemyślane zatrzymywanie rodziców na ulicy placu zabaw i opowiadanie jaka to straszna opieka jest w innych klubach a jaka wspaniała u nich jast po prostu chore... mało tego pani ta potrafi nie tylko wypowiadać się negatywnie o innych klubach ale rowniez radzić aby rodzice zabierali z nich dzieci i opowiada wrecz niewiarygodne historie sama nieraz słyszałam jak pani Izabela wypowiadała sie negatywnie na temat klubu domiżabki czy baśniowy świat dziecka happy myśle że pani Izabela powinna przemyśleć swoje zachowanie bo jeszcze troche a nikt nie zapisze dziecka do klubu prowadzonego przez taka osobę Exclamation Exclamation Exclamation
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama