portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Trawiasta 16 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Trawiasta 16 - sprawy osiedlowe » Forum » BĄBELKI ODRADZAM
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

BĄBELKI ODRADZAM

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ania.j 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Wto Maj 05, 2015 20:28
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 20:51    Temat postu: BĄBELKI ODRADZAM

Witam chciałam powrócić do tematu naszego osiedlowego klubu chciałam zapisać tam córkę ale zrezygnowałam po pierwsze pani Izabela okłamała mnie co do swojego wykształcenia twierdziła iż jest pedagogiem okazało się że jest po szkole handlowej także profesjonalnej opieki brak do tego kłamstwo prosto w oczy po drugie słyszę coraz więcej negatywnych opinii na temat tego klubu a to że panie karmią wszystkie dzieci z jednej miski , nie zwracają uwagi na płacz maluszków tęskniących za rodzicami....... poza tym brak ogrodu mała salka w której dzieci mają problemy aby sie swobodnie bawić w sumie to tylko małe mieszkanko w bloku a nie profesjonalny punkt opieki dostosowany do potrzeb dzieci w dodatku za bardzo wysokie czesne
pldiego 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Wto Mar 21, 2017 17:56
Posty: 1
Skąd: Białegostoku

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 18:03    Temat postu: Re: BĄBELKI ODRADZAM

Nie powiem że bzdura ponieważ każdy ma prawo do własnej opinii. Ja z kolei wraz z żoną bardzo pozytywnie odbieramy ten klub. Bardzo miła Pani Ewa z udowodnionym wykształceniem podchodzi do dzieci bardzo ciepło i profesjonalnie. Mieliśmy okazję spędzić trochę czasu w lokalu i opinia, że małe?.. Jest małe ale w moim twierdzeniu małe oznacza domowe a nie typowa placówka opieki grupowej. Dzieci w bardzo pozytywnych nastrojach. Czysto kolorowo i dużo zabawek. co do ceny... To jest żłobek a nie przedszkole i odwiedzając już kilka placówek nie wiem gdzie można płacić mniej.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama