portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Trawiasta 16 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Nowoczesne meble - jakie wybrać?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowoczesne meble - jakie wybrać?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tina22 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Sob Gru 16, 2017 0:01
Posty: 22
Skąd: Zamość

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 15:16    Temat postu: Nowoczesne meble - jakie wybrać?

Cześć wszystkim. Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad wyborem jakichś ładnych mebli nowoczesnych do swojego mieszkania. Właśnie kupiłem na kredyt i muszę je jakoś sensownie wyposażyć... Czy jesteście może w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? W Internecie jest całe mnóstwo przeróżnego rodzaju ofert i naprawdę dość ciężko jest podjąć ostateczną decyzję... Po samych tylko zdjęciach dość podoba mi się oferta tego sklepu z Krakowa http://www.meblelargo.pl/ Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Ważne jest też dla mnie to, że ten sklep oferuje profesjonalne doradztwo, a że jestem raczej dość ciemny w kwestii wystroju wnętrza, to wydaje mi się to właściwym wyborem... Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama